Політика конференції

Політика доступу до архівів

У інтересах авторів та читачів презентації доповідей конференцій, розміщених на цьому сайті публікуються у режимі відкритого доступу.

9-а міжнародна науково-практична конференція "Комп'ютерне моделювання і керування в техніці та технологіях – КМКТТ-2021"

[завантажити] Перше інформаційне повідомлення

Ми раді запросити Вас взяти участь у 9-й міжнародній науково-практичній конференції "Комп'ютерне моделювання і керування в техніці та технологіях – КМКТТ-2021". Безумовний успіх та інтерес, який викликали попередні міжнародні конференції у 2008–2020 роках, продемонстрували затребуваність в математичному та комп’ютерному моделюванні, автоматизації технологічних процесів та принципах сталого розвитку в середовищі наукової громадськості і виробничих структурах. Наш традиційний майданчик, що присвячений проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних виробництвах, став зручним місцем спілкування вчених, фахівців з моделювання системі серйозних споживачів цих програмних продуктів. В Україні це єдина конференція, яку присвячено проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних виробничих процесах.

Конференція відбудеться 12-14 травня 2021 р. ум. Київ в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

КМКТТ-2021 проводиться з метою обговорення досвіду використання комп'ютерного та математичного моделювання і автоматизації в техніці та екології, хімічній і біохімічній технологіях, сучасних напрямках комп'ютерного та математичного забезпечення технологічних систем. У рамках конференції КМКТТ-2021 буде також розглянуто питання сучасної багаторівневої вищої освіти. Для участі в роботі конференції оргкомітет запрошує представників провідних академічних інститутів НАН України, вищих навчальних закладів, хімічних підприємств, наукових і проектних інститутів, компаній України та зарубіжних країн.

Очікуються учасники з Німеччини, США, Канади, Ірландії, Норвегії, Бельгії, Польщі, Чехії, Словаччини, Колумбії, Росії, Казахстану, Білорусі. Планується організація екскурсій Києвом та мальовничими місцями Київщини, а також різноманітна культурна програма.

Контакти / Contacts
yu_beznosyk@ukr.net